TELESTEPS Teleskopický žebřík CLASSICO 3,0 m

Výrobce:
Telesteps
Číslo produktu:
60230-501
Dostupnost:
Skladem
Novinka
Akce
Cena bez DPH:
5 499 Kč
Cena s DPH:
6 654 Kč
Množství:
ks
  • JEDNODUCHOST Odjakživa jsme přesvědčeni, že nejlepší žebřík je takový, který je současně krátký i dlouhý. Teleskopický žebřík lze snadno vytáhnout na požadovanou délku a jednoduše před použitím zajistit
  • FLEXIBILITA Žebřík může být nastaven na optimální výšku, aby vyhovoval vašim potřebám. Je malý a kompaktní pro skladování a přepravu a díky teleskopické funkci ideální pro použití v malých prostorech.
  • KVALITA a BEZPEČNOST Telesteps nedělá kompromisy. Naše výrobky jsou certifikovány dle hlavních norem EN 131, SP – a dalších. Pro více informací o bezpečnosti práce navštivte www.telesteps.com
  • DESIGN Jednoduchý zamykací systém jenom se dvěma tlačítky. Široké příčky pro bezpečnější zážitek. Nesporná klasika mezi teleskopickými žebříky.
  • BRZDÍCÍ TECHNOLOGIE OD TELESTEPS Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdící systém, který minimalizuje riziko přivření prstů a umožňuje řízené zavírání žebříku. Je nejen bezpečný, ale zároveň usnadňuje používání žebříku.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ – MNOHO ŽEBŘÍKŮ V JEDNOM V našem sortimentu najdete také inteligentní doplňky, které vám ještě víc usnadní práci.
Počet příček
9
Šířka příček
65 mm
Maximální pracovní výška
3,8 m
Rozložená délka
3,0 m
Složená délka
0,75 m
Šířka
0,50 m
Hmotnost
9,9 kg

Získejte přehled o novinkách

Chci dostávat novinky a informace o výhodných akcích
TELESTEPS

© 2016 Milwaukee Centrum. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.