TELESTEPS Teleskopický žebřík RESCUE FIRE (HASIČI) 4,1 m

Výrobce:
Telesteps
Číslo produktu:
70741-501
EAN kód:
7394483000590
Dostupnost:
na poptání
Novinka
Akce
Cena bez DPH:
19 999 Kč
Cena s DPH:
24 199 Kč
Množství:
ks
  • ZÁCHRANA JE NA CESTĚ Telesteps Rescue Line je prvním teleskopickým žebříkem na světě, který můžou používat 3 osoby současně. Jedná se o 2. generaci teleskopických žebříku od společnosti Telesteps s revolučním trojúhelníkovým designem trubek. Díky tomu jsou žebříky odolnější a s vyšší torzní tuhostí než kdykoliv předtím.
  • JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A ODOLNÝ Když Telesteps vytvářel záchranný žebřík musel brát v potaz neustále se měnící prostředí v kterém záchranáři po celém světě pracují – ať už potřebují rychle vstoupit do oken, na střechy anebo jen sundat vzácné kotě z koruny stromu; v chladu, horku nebo krutých podmínkách tam kde jde o čas – Telesteps záchranný žebřík je vše co budete potřebovat. Rada Rescue je certifikována podle evropské normy EN 1147, speciálně určené pro hasičské a záchranné služby, což je jeden z nejnáročnějších certifikátu, jaké muže teleskopický žebřík obdržet. To znamená, že zvládne zatížení až 500 kg nebo používání 3. osobami současně.
  • SVĚTOVÁ JEDNIČKA – BEZESPORU Již od počátku 90. let Telesteps vyvíjí a vyrábí teleskopické žebříky, které jsou přínosem v mnoha průmyslových odvětvích a užitečné pro mnoho zákazníku po celém světě. Telesteps je se svou velkou škálou teleskopických pracovních nástrojů přítomen ve více než 45 zemích světa. Telesteps neustále razí cestu a pokračuje v inovacích.
Počet příček
13
Šířka příčky
50 mm
Pracovní výška
5,0 m
Rozložená délka
4,1 m
Složená délka
1,17 m
Šířka
0,47 m
Zatížení
500kg
Hmotnost
19,2 kg

© 2016 Milwaukee Centrum. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.